Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2019

Rozpočtujeme s Callidou 2019 (24. ročník)

Pracovníci společnosti Callida, s.r.o. spolu s Katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT Praha připravili soutěž „Rozpočtujeme s Callidou“, která tradičně proběhla na půdě K126 FSv ČVUT Praha. Soutěžní zadání (vždy převzato z praxe) připravila zkušená rozpočtářka paní Helena Kalivodová.

Pro studenty jak středních škol stavebních, tak i vysokých škol je soutěž výzvou k poměření jejich znalostí s konkurencí. Pro všechny účastníky byl navíc v předvečer soutěže připraven kulturní program. Společně navštívili divadelní představení v pražském divadle Činoherní klub (Ve Smečkách, Praha 1).

Odborní partneři soutěže byli: společnost GEOSAN GROUP, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize RIGIPS, Českomoravský beton a.s.

V kategorii středních škol dne 27. března 2019 soutěžilo devět středních škol z celého území ČR, jejichž studenti se utkali v sestavování stavebního rozpočtu. Studenti si současně prohlédli prostory Fakulty stavební a dozvěděli se informace o možnosti studia na ČVUT Praha.

V kategorii vysokých škol dne 28. března 2019 studenti a studentky soutěžili ve znalostech v oblasti rozpočtování a kalkulací.

Umístění:

Zahájení soutěže – přivítání soutěžících: p. Doc. Ing. R. Schneiderová Heralová Ph.D. (vedoucí katedry 126)
Při soutěži Při soutěži
Vítězové soutěže Odborní partneři soutěže s pedagogy

Za K126 Doc. Ing. R. Schneiderová Heralová, Ph.D., Ing. Dana Čápová Ph.D., Ing. Iveta Střelcová Ph.D., Ing. Lucie Brožová Ph.D.