Zde se nacházíte: Home > Výuka > Studijní předměty > Stavební management (Mgr.) > 126DISN

126DISN – Diplomový seminář

Anotace
Každý student je povinen zajistit si samostatně na začátku semestru vedoucího práce z Katedry ekonomiky a řízení ve stavebnictví. Ve spolupráci s vedoucím práce je zvoleno téma práce z oblasti stavebnictví a ekonomiky. V projektu jsou řešeny problémy zejména ze stavební praxe. Projekt je přípravou pro vlastní diplomovou práci. Výstupem projektu je zadání tématu diplomové práce, zpracování osnovy práce, vyhledání a studium literatury, rešerše a podrobné seznámení se s řešenou problematikou. Student si nastuduje metodické pokyny ČVUT v Praze, jak psát vysokoškolské závěrečné práce - viz http://knihovna.cvut.cz/cs/seminare-a-vyuka/jak-psat/jak-psat-zaverecnou-praci.

[1] dle zadání
Rozsah: 0 + 3 Kreditů: 4 Zakončení: z