Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2017

Rozpočtujeme s Callidou 2017

Ve dnech 28. 3. a 30. 3. se konal ve spolupráci se společností Callida s.r.o. již 22. ročník tradiční soutěže „Rozpočtujeme s Callidou“ na půdě Katedry ekonomiky a řízení ve stavebnictví Fakulty stavební ČVUT. Soutěžní zadání připravila zkušená rozpočtářka s více než dvacetiletou praxí v oboru p. Helena Kalivodová.

Soutěže se zúčastnili studenti a studentky nejen vysokých škol, ale i středních škol. Společně navštívili připravený kulturní program ve Studiu Ypsilon a ve Švandově divadle.

V kategorii středních škol dne 30. 3. soutěžilo deset středních škol z celé ČR. Studenti a studentky měli zároveň možnost si prohlédnout i prostory Fakulty stavební.

V kategorii vysokých škol dne 28. 3. soutěžili studenti a studentky nejen z FS ČVUT a FS VUT Brno ale i nově z VŠTE České Budějovice, kteří poměřili své znalosti v oblasti rozpočtování a kalkulací stavebních prací.

V den soutěže vysokých škol byl také připravený doprovodný program složený z přednášek od partnerů Českomoravský beton, Baumit a Geosan Group.

První místa obsadila FS ČVUT a na třetím místě se umístil nováček soutěže VŠTE České Budějovice. Pořadí je následující:

Prvním třem umístěným studentům byla nabídnuta práce od nového partnera soutěže Geosan Group.

Při soutěži
Prezentace partnerů
1. místo – Daniel Trpálek,
FS ČVUT Praha
2. místo – Lukáš Rudl,
FS ČVUT Praha
3. místo – Roman Šimánek,
VŠTE České Budějovice

Poděkování patří pedagogickému vedení FS ČVUT, FS VUT a VŠTE i partnerům soutěže Českomoravský beton, Baumit a Geosan Group.

Za K126 Doc. Ing. Renáta Schneiderová Heralová, Ph.D., Ing. Dana Čápová, Ph.D., Ing. Iveta Střelcová, Ph.D.