Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2016

Rozpočtujeme s Callidou 2016

Pracovníci společnosti Callida, s.r.o. spolu s Katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT Praha připravili soutěž „Rozpočtujeme s Callidou“, která již tradičně proběhla na K126 ČVUT Praha. Soutěžní zadání (vždy převzato z praxe) připravila zkušená rozpočtářka s více než dvacetiletou praxí v oboru p. Helena Kalivodová. Pro studenty jak středních škol stavebních, tak i v kategorii soutěže vysokých škol je soutěž výzvou a poměřením jejich znalostí s konkurencí. Pro všechny účastníky soutěže byl navíc v předvečer soutěže připraven kulturní program. Společně navštívili divadelní představení v pražském divadle ABC.

V kategorii středních škol dne 6. 4. 2016 soutěžilo dvanáct středních škol z celého území ČR, jejichž studenti se utkali v sestavování stavebního rozpočtu. Studenti si současně prohlédli prostory ČVUT Praha pro možnost studia na VŠ.

V kategorii vysokých škol dne 7. 4. 2016 studenti soutěžili ve znalostech v oblasti rozpočtování a kalkulací stavebních prací. Soutěžili studenti ČVUT Praha a VUT Brno, vždy po sedmi studentech, jejichž umístění je následující:

Studenti v divadle v předvečer soutěže

Při soutěži

Vítězové soutěže a sponzoři Poděkování studentům, učitelům a organizátorům Vtipné pozornosti sponzorů