Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2015

Rozpočtujeme s Callidou 2015

Pracovníci společnosti Callida, s.r.o. spolu s Katedrou ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT Praha připravili soutěž „Rozpočtujeme s Callidou“, která již tradičně proběhla na K126 ČVUT Praha. Soutěžní zadání (vždy převzato z praxe) připravila zkušená rozpočtářka s více než dvacetiletou praxí v oboru p. Helena Kalivodová.

V kategorii středních škol dne 31. března 2015 soutěžilo patnáct středních škol z celého území ČR, jejichž studenti se utkali v sestavování stavebního rozpočtu. Studenti si současně prohlédli prostory ČVUT Praha pro možnost studia na VŠ.

V kategorii vysokých škol dne 1. dubna 2015 studenti soutěžili ve znalostech v oblasti rozpočtování, konkrétně vypracování výkazu výměr a stanovení orientačních nákladů na zateplení bytového domu. Soutěžili studenti ČVUT Praha a VUT Brno, vždy po sedmi studentech jejichž umístění je následující:

1. místo – ČVUT
Josef Karas