Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2014

Rozpočtujeme s Callidou 2014

Katedra Ekonomiky a řízení ve stavebnictví r. 2014 pořádala dne 2. 4. 2014 opět soutěž VŠ stavebních – ČVUT Praha a VUT Brno v rozpočtování s názvem „Rozpočtujeme s Callidou“. Soutěžilo 6 studentů z každé vysoké školy jejichž umístění vidíte v následující tabulce. Při (i po) soutěži vládla přátelská atmosféra, pedagogové se dohodli na spolupráci škol ve výuce předmětů.

V tomto ročníku bylo úspěšnější VUT Brno, ovšem je třeba podotknout, že modře označení studenti z Brna byli na soutěži již minulý rok.

Katedra K126 také spolupořádala dne 3. 4. 2014 soutěž středních škol stavebních v rozpočtování. S radostí oznamujeme, že 1. místo v soutěži získali studenti SŠS Jihlava, kde se učitelem stal absolvent K126 Ing. Josef Svoboda.