Zde se nacházíte: Home > Aktivity katedry > Soutěže studentů > Rozpočtujeme s Callidou 2011

Soutěž „Rozpočtujeme s Callidou“ 2011

Katedra Ekonomiky a řízení ve stavebnictví pořádala dne 31. 3. 2011 soutěž vysokých škol stavebních ve zpracování stavebních rozpočtu s názvem „Rozpočtujeme s Callidou“ pro rok 2011.

ČVUT Praha na soutěž nominovalo 7 studentů čtvrtého ročníku bakalářského studia pod vedením Ing. Dany Čápové, Ph.D. a Ing. Ivety Střelcové. VUT Brno nominovalo taktéž 7 studentů pod vedením doc. Ing. Aleny Tiché, Ph.D. Úkolem studentů bylo z PD vytvořit nabídkový položkový rozpočet na hrubou stavbu domu.

S náročným zadáním se vypořádali především naši studenti velmi dobře, k velkému potěšení pedagogů ČVUT. Studenti na prvních třech místech obdrželi od f. Callida hodnotný dar a učitelé na povzbuzeni do další práce se studenty masážní strojek – tímto budou při výuce dobře naladěni.